Právě probíhající akce na Howrse: Důl Elementálů+ Všechny akce
Právě probíhající soutěž: Zatím žádná+ Všechny soutěže
Přehled českých výtvorů v KP!
Chat s adminkami
• Bleskovky a informace, co na webu nenajdete - sledujte nás na Facebooku!
• Anketa - VIP vs. Pegasus
Podvodné stránky - nenaleťte!+ Více novinek

O uživateli

Itineris

Už. jméno: Itineris

Datum registrace: 10.6.2012

Poslední přihlášení: 28.11.2015

Reálné jméno:

Věk: 0

Práva:

O uživateli: V reálném životě jsem pubertální výrostek užívající jméno Káťa,nebo Kačka...Občankou se stále ještě "nepyšním", ale už to nebude trvat dlouho a bude my hyzdit peněženku :) Jsem stydlín, ale pokud mě lépe poznáte začnu se jevit jako bláznivá a občas i trochu "šibnutá" xD Potěšit, ale i rozčílit mě dokážou maličkosti a proto bych si dávala pozor co mi říkáte a jak se mnou mluvíte.

Pokud by vás nějakou náhodou zajímalo jak vzniklo jméno MAJLA7...
21.5.2010 Jsem si domu přivezla malinký uzlíček ničeho. Bylo to bílé s flekem na (myslim na pravým)oku. Z toho "nic" se vyklubala hyperaktivní fenka Parsna Russela teriéra (snad se to tak píše) a překvapivě jsem ji dala jméno Majla. Číslo 7 nevím jak vzniklo prostě mi nějak padlo pod ruku a zalíbilo se mi.

Když jsem "nakousla" mé zvířectvo, tak to dopovím. Doma mám ještě králíčka zakrslíčka, který pyšně nosí jméno Mašle (je totiž celá černá a má bílou "mašličku" pod krkem). A o Majluši už víte :)


Co se týká toho co mám ráda, tak jsou to především koníci. Jezdím asi rok a půl. Dál nevydržím den bez pomyšlení na čokolád, tousty s nutellou, "čajíček", fotografování :3 a čtení.. je mi v podstatě úplně jedno co čtu .. z nudy si dokážu přečíst i složení šampónu, ale teď jsem začala prolistovávat román: Šifra mistra Leonarda x)


A teď trochu ohledně grafické stránky. V photoshopu jsem začala tvořit díky Letním kurzům zde na stránce :) Poprvé jsem se však ke grafice dostala přes PowerPoint díky tehdy ještě velmi dobré hráčce jménem Titvik. Když se teď kouknu na mé staré prezentace musím se strašně smát...Proto bych Vám chtěla říct, aby jste se nikdy nenechaly přemoci takovou tou myšlenku.."Jsem úplně hrozná grafička"... nebijte to já byla taky ;D

Pokud se chceš na něco zeptat: http://ask.fm/katatosnerova

Články: 0

Komentáře: 54

Kontakt

E-mail: katka.tosnerova [at] gmail.com