Právě probíhající akce na Howrse: Důl Elementálů+ Všechny akce
Právě probíhající soutěž: Zatím žádná+ Všechny soutěže
Přehled českých výtvorů v KP!
Chat s adminkami
• Bleskovky a informace, co na webu nenajdete - sledujte nás na Facebooku!
• Anketa - VIP vs. Pegasus
Podvodné stránky - nenaleťte!+ Více novinek

Léto 2015!

Léto se blíží mílovými kroky a horké dny nás začínají pomalu sužovat. Jaké plány máš ty!

Youtuberky, youtuberi, youtuberčatá

Youtuberky, youtuberi, youtuberčatá

Sú šialení, sú populárni, ale predsa sú to ľudia ako my! Poďme sa porozprávať o našich obľúbených youtuberoch! :)

Internetové známosti

Internetové známosti

Poďme sa porozprávať o internete a čoraz viac známostiam, kamarátov, frajerov vychádzajúcich z nich. V článku vám objasním moje známosti a skúsenosti z internetu.

Depresia

Depresia

Človek sedí v kúte, nevníma a nedokáže sa pohnúť. Poďte sa so mnou porozprávať o téme, o ktorej sa nehovorí. Ktorá je pre väčšinu ľudí tabu. O téme, o ktorej by mladí ľudia mali vedieť čo najviac.

Léto je tady!

Léto je tady!

Léto je tady! Zmrzlina, prázdniny nebo třeba válení u bazénu? To všechno neodmyslitelně patří k létu. Na léto máme, asi každý jiný názor. Jiní ho milují, druzí se ho jen snaží tiše přetrpět ve stínu. Jak jste na tom Vy a léto? Máte už nějaké plány na prázdniny, nebo třeba nějaké vzpomínky z minulého roku? Sem s nimi! Tohle téma je jen a jen pro Vás.

Oblíbený film

Oblíbený film

Spousta z nás zná ten příšerný pocit, kdy sedíte a hledáte dobrý film. Je to složité, je to těžké, ale občas se najde jeden, který se nám navěky zapíše do paměti... Který je ten váš?

Změny krajinek na Howrse

Změny krajinek na Howrse

A je to tady, dlouho očekávaná změna stránky koně!

Oblíbená osobnost

Oblíbená osobnost

Spousta z nás někoho obdivuje. Já třeba polovinu mých drahých slečen ze skypu, protože umí dělat grafiku, protože jsou tak úžasné, jak jen slečny mohou být a proto, že je mám strašně ráda. Ale je i spousta jiných lidí, které svým způsobem miluji, ale... s nimi je to složitější, víte. Polovinu z nich asi nikdy neuvidím (nepočítaje fakt, že jsou nejspíše mrtví) a druhá polovina na mne shlíží jako na ovci, ubohého fanouška. Ale to je jedno, protože nic jednoduše moje stanovisko nezmění... A co vy a vaše oblíbená osobnost?

Advent

Advent

Vánoce se blíží mílovými kroky, spousta z nás dokupuje poslední dárečky, někteří s tím dokonce ani nezačali a jiní brebentí nad tím, jak se začíná hromadně propagovat Santa Claus. Do jaké skupinky se škatulkujete vy? Jsou pro vás Vánoce svátek míru a pohody, nebo to připomíná neutuchající boj s časem? Podělte se s námi o svůj názor!

Hudba

Hudba

Jste vášnivým milovníkem hudby? Co nejraději posloucháte a při čem se nejlépe odreagujete? Podělte se s námi o Vaše názory!

1 2   »