Právě probíhající akce na Howrse: Důl Elementálů+ Všechny akce
Právě probíhající soutěž: Zatím žádná+ Všechny soutěže
Přehled českých výtvorů v KP!
Chat s adminkami
• Bleskovky a informace, co na webu nenajdete - sledujte nás na Facebooku!
• Anketa - VIP vs. Pegasus
Podvodné stránky - nenaleťte!+ Více novinek

Důležité

Technické potíže

Vážení čtenáři, příznivci Estelleru a grafici,

momentálně se na sesterském povídkovém webu potýkáme s technickými potížemi, které není možní vyřešit okamžitě. Stránka se nezobrazuje a nedostanete se na ni přes žádný prohlížeč, tudíž to není chyba ve vašich připojeních. Do odvolání je tedy Esteller mimo provoz.

To samé se vztahuje na náš grafický web, kde není možné přidělovat práva a nabírat nové autory. (Každopádně od stávajících autorů se prezentace objevovat mohou.)

Děkujeme za pochopení a doufáme, že se problémy brzy vyřeší.

Tým jecoolu

Povídky, básničky a rozhovory pohledem nezaujatého administrátora

Povídky, básničky a rozhovory pohledem nezaujatého administrátora

Neustále se nám na e-mailu hromadí spousta zajímavých článků od vás, našich milovaných a věrných čtenářů, ale většina z nich neprojde ani tou základní kontrolou, což nejen mrzí občas prázdnotou zející web, ale i mou maličkost jakožto člena týmu administrátorů. A co je ten nejčastější důvod, proč se články vracejí? Co dokáže nakrknout i pořádného flegmatika?

O webu

O webu

Často se zde objevují otázky, kde jsme založily web a co je k tomu všemu třeba. Proto jsem pro Vás v článku sepsala to základní info ;)

Připomínka

Ráda bych připomněla výhercům soutěže Adventní kalendář, aby si pravidelně kontrolovali výměny :). Každý týden posíláme zbylé ceny, někteří si je ale nepřevzali a výměny tak vypršely. Zkontrolujte si tedy prosím podle článku odesílání, zda to není Váš případ. Pokud jsme Vám poslaly cenu a vy jste ji nepřijali, máte samozřejmě nárok si o ni znovu napsat.

Kniha stížností, nápadů či vylepšení

Kniha stížností, nápadů či vylepšení

Máte stížnost či nápad ohledně vylepšení tohoto webu? Do komentářů nám můžete psát, co Vás napadne. Budeme rády za každou odpověď. Pokud se nápad uskuteční, bez odměny nezůstanete.

Banlist

Banlist

Často sa nám stáva, že ľudia chcú vedieť za čo dostali ban na náš web. Tak sme sa rozhodli založiť banlist, aby ste vedeli, čomu sa vyvarovať, alebo zistili, za čo ten ban máte.

Výměna odkazů

Chci vyměnit odkaz

Také máte stránky o Howrse nebo o související hře (Howrse Cup, další hry Owlientu)? Rádi na Vás odkážeme! Stačí zanechat komentář pod tímto článkem s názvem a adresou Vašeho webu.

 

Vzhledem k tomu, že se sami snažíme udržet nějakou kvalitu stránek, nebudeme odkazovat na weby s nulovou informační hodnotou - tzn. pokud máte 90% Vašich článků zkopírovaných odjinud, nemá cenu o výměnu psát.

 

Pro odkázání zpět na nás můžete využít klasicky odkaz, ikonku nebo banner - více v článku 'Propagace'.

 

Odkazy na další stránky

 

Vysvětlení nefunkčnosti webu

Velmi se omlouváme všem našim návštěvníkům, že web od 22.8. do 28.8. nebyl funkční. Bohužel jsme se potýkaly s technickými problémy, pro příště se budeme snažit, aby se podobné problémy neopakovaly.

Doufáme, že i nadále zachováte věrnost našemu webu. Děkujeme za pochopení.

Ještě jednou a naposledy....

Ještě jednou a naposledy....

Tento článek berte jako varování pro každého, kdo se opováží zkopírovat cokoliv z našeho webu!

Propagace

 

ODKAZ NA NAŠI STRÁNKU JE POVOLEN, MŮŽETE SI JEJ TEDY BEZ OBAV DÁT DO VAŠÍ PREZENTACE :)

 


 

Naše ikonky

HTML KÓD:

 

HTML KÓD:

 

 

HTML KÓD:

 


 

Bannery

HTML KÓD:

 

HTML KÓD:

 

HTML KÓD:

 


 

Buttonek/stamps

HTML KÓD:

1