Právě probíhající akce na Howrse: Důl Elementálů+ Všechny akce
Právě probíhající soutěž: Zatím žádná+ Všechny soutěže
Přehled českých výtvorů v KP!
Chat s adminkami
• Bleskovky a informace, co na webu nenajdete - sledujte nás na Facebooku!
• Anketa - VIP vs. Pegasus
Podvodné stránky - nenaleťte!+ Více novinek

Howrse.jecool.net v novém

Howrse.jecool.net v novém

Ano, jistě jste si té změny všimli :).

Kromě vizuální proměny web prošel i "vnitřní očistou". To znamená, že některé položky, které byly dříve v levém menu, se přesunuly. Konkrétně jsou to položky nově v horním menu a v zápatí. Tato změna by měla hlavně přispět k větší přehlednosti webu. Věříme, že se Vám tu bude i nadále  líbit :). V celém článku je připravena anketa, kde můžete vyjádřit svůj dojem ;) a taktéž náhled vzhledu.

POKUD SE VÁM STRÁNKY ZOBRAZUJÍ ŠPATNĚ, VYMAŽTE SI CACHE Z PROHLÍŽEČE NEBO CHVÍLI PODRŽTE F5.

Veselé Vánoce!

 

Krásné Vánoce plné klidu a štěstí, bohatého Ježíška a hodně zdraví do nového roku Vám přeje tým Howrse.jecool.net!

 

 

 

 

 

Howrse fanstránka

Zdravím všechny návštěvníky!

Tak a je to tady (no dobře, je to tu už skoro 24 hodin, ale než se to dalo do pořádku a všechno se tu udělalo a tak ;)). No já sice nemůžu nic říkat, ale Zaara určitě ano. Když už jsem začala tím "A je to tady ..." asi by Vás zajímalo co je tady. Je tady nová FANSTRÁNKA online hry howrse.cz, kterou založily dvě slečny. Ta milejší a starší, která chce mít na starosti spíše grafiku a vnitřní chod tohoto webu se na Howrse registrovala 6. 11. 2011 se jmenuje Zaara a pak je tu ještě jedna. Ta, která píše tento článek a ukrývá se pod přezdívkou Alassëa. Na starost asi bude mít články atp.

Tento web jsme si založily jako dvě obyčejné hráčky, které tato hra baví a rády by se podělily o své postřehy a vydaly i nějaké rady, které ony samy v začátcích potřebovaly. Web jsme si založili 25. 11. 2011, ale oficiálně ho spustily až k datu 26. 11. 2011. Naleznete zde rady, zábavu, koně a mnohem více. Můžete využít komentování, ankety, napsat sami článek a určitě přibydou i další věci, které budete moci využívat. To vše ukáže čas a chod webu.

 

Snad se Vám tu bude líbit!

Alassëa a Zaara

 

«   1 2