Právě probíhající akce na Howrse: Důl Elementálů+ Všechny akce
Právě probíhající soutěž: Zatím žádná+ Všechny soutěže
Přehled českých výtvorů v KP!
Chat s adminkami
• Bleskovky a informace, co na webu nenajdete - sledujte nás na Facebooku!
• Anketa - VIP vs. Pegasus
Podvodné stránky - nenaleťte!+ Více novinek

Rozhovor s AlexisBB

http://howrse.jecool.net/gallery/av_rozhovor3.png

Připravila jsem si pro Vás rozhovor s naší staro - novou žabičkou ;-) Chceš ji poznat lépe? Přečti si rozhovor a dozvíš se víc!

Nu, tak začnu. Co tě vůbec přilákalo k Howrse? Proč ne třeba jiná hra?

 • Svého času jsem hrála více her, některá mě bavila měsíc, některá týden, ale do žádné jsem se takříkajíc nezažrala natolik, abych u ní vydržela. Na Howrse jsem narazila náhodou a úplně na začátku mě taky nijak nezaujala. To přišlo až časem.


Pamatuješ si na svoje začátky ve hře? Kdo z hráčů tě nejvíce ovlivnil a stal se tvým přítelem?

 • No, moje začátky s Howrse. To bylo… hm… před 5 a půl lety :-D Začátky byly krušné už jen tím, že tenkrát česká verze nebyla a já hrála na mezinárodní. Neměla jsem nikoho, kdo by mi vysvětlil co a jak, tak jsem na principy hry přicházela metodou pokus-omyl, trávila jsem spousty času čtením dotazů na fóru, procházela jsem profily zkušenějších hráčů. Celkem dlouho mi trvalo, než jsem přišla na to, co s těmi koňmi vlastně mám dělat ;-) Postupně jsem přicházela na to, jak se BLUPuje, jak fungují chovy a o čem ve skutečnosti ta hra je ;-)
 • A kdo mě nejvíc ovlivnil… To bylo více lidí, ale nejvíce asi hráčka jménem Craxor. Tady na české verzi to je více lidí, většinu z nich mám v přátelích.


Lákalo tě být moderátorkou? Jak jsi reagovala na tuto nabídku stát se tzv. žabičkou?

 

 • No, po zeleném jméně zatoužil asi každý, nicméně málokdo si umí představit, co to obnáší, proto jsem na první nabídku na post moderátora reagovala až příliš nadšeně :-D Později se ukázalo, že moderování rozhodně není procházka růžovou zahradou a vyžaduje daleko víc, než jen znalosti o hře.

Co Ty a novinky? Jaký máš na ně názor? Myslíš si, že ubisoft vede hru lépe?

 • Jak jsem říkala, znám Howrse docela dlouho a pamatuju si časy, kdy to byla poměrně jednoduchá a přímočará hra. Postupně se nabalovaly nové věci a vylepšení, některá se mi líbily, některé méně, ale globálně se mi hra pořád líbí a přijde mi zajímavá. Po nástupu Ubisoftu se změny ubírají trochu jiným směrem, očividně mají jinou strategii… Z některých jejich rozhodnutí jsem trochu rozpačitá, ale musíme si uvědomit, že Ubisoft tuto hru neprovozuje proto, že chce udělat dobrý skutek, ale kvůli zisku.


Popíšeš nám jak probíhá tvůj den na Howrse?

 • Probudím se. Popřemýšlím, jestli se mi chce řešit problémy hráčů ještě před snídaní. Většinou naznám, že ne a přihlásím se až během snídaně :-D Pročtu si poštu, projdu fóra, pořeším zákulisní problémy a doufám, že bude klidný den. Naivně, vždycky se něco najde :-D Potom se občas kouknu, když jsem v práci (doufám, že to nečte můj zaměstnavatel ;-). Odpoledne se věnuji své hře a občas se vyskytnu na fóru. Do toho se snažím zakomponovat své jiné zájmy a hlavně svého koně. Je to kolotoč, který některé dny zvládám lépe, jiné dny hůř, ale pořád se tak nějak snažím udržet všechno v rovnováze a rozhodně virtuálnímu světu nepodřizuju svůj život ;-)


Co tě přivedlo zpět k moderování? Odchod marsky nebo něco jiného?

 • Marska odešla a byl potřeba nový moderátor. Dostala jsem nabídku a přijala ;-) Co bylo v pozadí ví jen Ow.


Co si myslíš jako moderátorka o české komunitě?

 • Česká komunita je dost specifická. Řeší se zde problémy, které na jiných verzích nejsou, a chování obecně je úplně jiné, než na jiných verzích. Česká komunita má hlavně problém s autoritami a přijímáním trestů. Je jedno, jestli si jedinec trest zasloužil nebo ne, vždy je moderátor ten špatný, protože si dovolil trest udělit. Ale naopak je zde také velké množství hráčů, kteří jsou neobyčejně ochotní a nezištně pomáhají. Takovým lidem patří velký dík ;-)


Tvoříš úžasnou grafiku. Baví tě dělat prezentace nebo spíše kresby do KP a proč?

 • Baví mě obecně webdesign a kreativní činnosti. Nedá se říct, co víc, jednou mám chuť kreslit, podruhé tvořit weby. Ke kreslení si sednu většinou tehdy, když mám čas a nikdo mě neruší. Kolikrát vezmu do ruky tužku a ani si neuvědomím, kolik uběhlo hodin ;-)


Přivedlo tě ke kreslení Howrse, nebo jsi se již dříve věnovala digitální kresbě?

 • Kreslívala jsem už dřív, ale spíš na základce pěkně postaru tužkou a pastelkami ;-) Pak jsem na dlouhou dobu přestala a ke kreslení jsem se vrátila asi před rokem. Nekreslím kvůli Howrse, KP je pro mě spíš takový příjemný bonus. Kreslím, protože mě to baví ;-)


Jak dlouho ti zhruba trvá nakreslit nějakého koně? A jak jsi reagovala, když ti ten tvůj "první" prošel?

 • To záleží na tom, jakou technikou kreslím. Pokud se bavíme o digitální kresbě, kterou se snažím zachytit co nejvíc realisticky, tak to jsou desítky hodin.
 • A když mi prošla první kresba? Nejdřív jsem si myslela, že je to chyba, pak jsem měla radost ;-) Je to takové ujištění, že umím aspoň trochu kreslit ;-)


Prozradíš nám v jakém programu tvoříš? Máš nějaké rady pro začátečníky co by chtěli přispívat?

 • Používám víc programů, zkouším, který co umožní ;-) Ale nejvíc času trávím s Photoshopem. Rady pro začátečníky, to by vydalo na celou knihu… Snad jen, než kdokoliv začne přemýšlet o tom, že bude kreslit do KP, měl by si vzít papír a tušku a zkoušet kreslit pěkně postaru. Až to bude vypadat k světu, může přejít k digitálnímu kreslení.


Nu, pryč od KP. Četla jsem v tvé prezentaci, že máš hříbátko Jak se mu daří? Nezlobí?

 • Ano, mám to štěstí, že mám jednu malou strakatou potvůrku. Doufám, že se jí daří době, aspoň pro to dělám maximum ;-) A ne, nezlobí, je to zlatý koníček, který snad ani zlobit neumí.


Věnuješ se nějak závodně jezdectví?

 • Teď se věnuju disciplíně s názvem výchova hříběte :-D A za ty dva tři roky, až se obsedne, tak se budu věnovat vrcholovému lesnímu jezdectví :-D Nemám ambice na závodění, jde mi spíš o vztah s koněm a příjemně strávený čas na vyjížďkách.


Jaký máš názor na umělé pomůcky (biče, ostruhy)?

 • Pokud je jezdec umí používat, ví kdy je použít a proč je použít, tak proti nim nic nemám. Bohužel 90% jezdeckého světa je zneužívá… To je ale taky na delší debatu…


A nakonec co by jsi vzkázala našim čtenářům?

 • Vypněte počítač a běžte ven ;-)

 

Přidat komentář

Autor:

Text:

:) ;) B) :( :'( :P :D XD *yes* *no* :* :[ :-/ :O
Velké množství smajlíků či pouze smajlíky do komentářů nepatří!

Opište tento text: CAPTCHA

Komentáře

29)  69  [22. 12. 2015 | 13:03]

Zarazila mě jedna věta: ,,Je jedno, jestli si jedinec trest zasloužil nebo ne, vždy je moderátor ten špatný, protože si dovolil trest udělit." Tohle se mi zdá dost hnusné. Pokud si někdo něco nezaslouží, tak by trest dostat neměl ne? Buď jsem to nepochopil, a nebo nevím, ale tohle je prostě absurdní. Pokud dostane trest oprávněně za to, že měl multi-účty, tak dobře to chápu, ale když-by měl někdo dostat nespravedlivý trest kvůli nějaké kravině, není to tak trošku moc? Je to jen můj názor a nikdo mi ho nezmění.

28)  ajak  [29. 03. 2015 | 22:29]

Alexis je prostě nej moderátorkou, vždy umí poradit a navíc je můj vzor ke kreslení.:)

27)  Hani :3  [25. 03. 2015 | 12:16]

» Alexis je prostě best <3 :D

26)  katerinapona  [27. 01. 2015 | 17:02]

Je to Best rozhovor :)
AlexissBB je moje nejlepší moderátorka.
Už od 1. chvíle jsem věděla že bude moje oblíbená. Nevím proč ale je to tak.
Než jsem postupen přišla na to jak mám blupit a hrát, tak mě to taky dosti dlouho trvalo.
I když AlexisBB nepřistihuji momentálně na fóru tak je super. Typla bych si že je hezká, inteligentní, upřímná, moudrá a chytrá :*
Ano chápu modíky že dávají tresty ale právem. Taky si někdy stěžuji ale pak zase pochopím že je to hra a o nic přeci nejde, ne? Takže už se to nebude opakovat a nebudu přece zbytečně kazit náladu hráčům.
Je pravda že nemám ze všech modíků ráda jenom Truckerku protože se mi zdá taková em... jak to říct "přísná" mohla by být i sranda ne? Ohledně změn: Některé se mi líbí a některé ne. A ano chápu to, modíci to mají těžké a vlastně jim nikdy nikdy nechci být protože je to náročné.
Psala bych toho ještě více klidně jako slohovku ale už musím jít.
Jdu bobovat! :D Nebudu sedět na p*deli jak řekla moje Milovaná Alexis! :)

25)  patrik a sabina  [05. 01. 2015 | 17:18]

Ahoj nevím jestli vás to zajímá ale dělala jsem rozhovory s jinými hráčkami ale hlavně s Truckerkou !:P:P:P:P

24)  Sparky1  [20. 12. 2014 | 14:41]

Sparky1AlexisBB je boží!:P:P:P:P

23)  Mia  [07. 10. 2014 | 17:43]

Ahoj, no se máš že seš žabička.
A děláš skvělou grafiku.
Prostě vše na co sáhneš je správně.

22)  Damendy  [10. 07. 2014 | 20:35]

ahojky,
to jsi dobrá BB že máš hříbátko.
mě je --náct a mám 18-ti letou kobylku závodního Plnokrevníka

21)  Dameny  [10. 07. 2014 | 20:28]

ahojky,
tuto hráčku přímo žeru a je vtipná koukněte na ten poslední čkánek
:)

20)  jerri  [06. 07. 2014 | 15:53]

poslední vzkaz je boží!!:D:D:D

19)  Ta Co Vás Nezajímá  [31. 05. 2014 | 12:29]

Alexis BB - Best moderátorka 4eva! :PP

18)  Almira  [18. 05. 2014 | 15:57]

AlmiraBEST !! Best rozhovor .
Lepší snad být nemohl ! Love ,, =)

17)  neznámý  [09. 05. 2014 | 13:43]

Ahojte, je to celkem fajn rozhovor ale zistila jsem teprv v něm že marskaa odešla a že moderátorkou je znovu AlexisBB už je jich málo jen Trucka, Spiritka, tommy a Alexis BB :-/

16)  Malina  [07. 05. 2014 | 20:48]

MalinaAmariwe, však v pohodě :D Jen říkám předem, že bych tu nerada, řešila hádky. Jsem ráda, že to tu v klidu pořešíte, ale tak znám lidi a jsem si jistá, že by se tu možná našli tací, kteří by se toho rádi chytli ;)
jinak díky za upozornění, juknu na to :D -Mal.

15)  kaoršípka  [06. 05. 2014 | 14:00]

Je to krásný článek. :*

14)  Amariwë  [04. 05. 2014 | 18:33]

Malina: Naprosto Tě chápu, už to tu nebudu řešit. Omlouvám se, jestli jsem něco způsobila. Jen jsem to nemohla vydržet a prostě jsem se musela zúčastnit této "debaty" :D.
Jinak s Tebou souhlasím... Já také nemám nic proti odměnám, ale proč to - použiji Heartlessin výraz - tutlají? No nic, už se stalo...
*Poslední příspěvek na toto téma. Už nebudu přispívat*
PS: Rozhovor se mi líbí, jen jsi možná trochu dávej pozor na čárky... Chápu, každý se může překlepnout/splést... ;)
Amariwë

13)  Malina  [04. 05. 2014 | 17:32]

MalinaDámy, naprosto chápu Vaše rozhořčení a nějak nemám v plánu se tu někoho zastávat, ale uvědomte si, že kdyby řekly, že dostávají odměnu v pasech, jak by to asi ostatní přijali? Už teď jim za to dost nadávají a co potom, co by se toto utvrdilo. Já osobně proti odměnám nic nemám. Upřímně být moderátorem, tak si za ty nervy naúčtuji mnohem víc. Ovšem jak říkám, nezastávám se jich. Já osobně s moderátory moc nevycházím. Dejme tomu, že člověk jim může psát třeba 10x ale ani se neobtěžují odpovědět a když už se k tomu dokopou, tak si to raději zjistím u moderátorů na jiné verzi. Nic méně, byla bych ráda, kdyby se zde toto téma už moc neřešilo :) Nejde o to, že s Vámi nesouhlasím, ale nerada bych tu pak řešila hádky a spory. Nemám na to náladu, čas a ani nervy a neručila bych za to, že jsem schopna dát potom všem účastněným ban, abych měla klid ;) -Mal.

12)  Amariwë  [03. 05. 2014 | 16:45]

Hεaятlεss: Děkuji Ti za zveřejnění této informace. Proti "naší drahé ex-moderátorce" také nic nemám; ani proti Spir. a Tommymu., ale Truckerka a AlexisBB... :/ "Ex-moderátorka", Spir. a Tommy. nám nic nenalhávali, prostě aspoň nic neříkali, kdežto AlexisBB nám nalhávala, (viz toto-http://www.nahrejto.cz/pics/3cc0c4edbc4a288b452e93f267d8feac.JPG) a Truckerka to od ní bezhlavě kopírovala. AlexisBB po Tvém komentáři napsala také toto-http://www.nahrejto.cz/pics/21db64c4cfdb51eae061692b83e0141b.JPG. Prostě jimi dvěma POHRDÁM. Zvláště AlexisBB. Jak říkáš, je to UBOHOST.
sharyk: pochybuji, že to je pozdější novinka. Nejspíš neměli v úmyslu nám to vůbec někdy říct.
Je mi taky jedno, jestli mě za to zabanují, zruší mi účet, strhnou mi karmu.. Hεaятlεss, věřím Ti. (I když jsi si mohla vymyslet lepší přezdívku, máš srdce :D. Ne, přezdívka mi nevadí :D.)
Amariwë
A také je mi líto, že jsi odešla, ale chápu Tě...

11)  sharyk  [03. 05. 2014 | 09:56]

sharykpěkný rozhovor a hlavně nejlepší ta poslední věta ;)

Hεaятlεss, tak to jsem nevěděla.. a není to třebas až pozdější novinka? .. každopádně mi je to upřímně jedno, co za to dostávají.. osobně jsem do hry neinvestovala ani halíř, pasy se pořád dají získávat i jinak, tak je škoda, že končíš ;)

10)  Hεaятlεss  [02. 05. 2014 | 19:39]

Ok, chvíle velkého přiznání..
Hrála jsem tu už dřív. Jako AnnKiryuu. (Kdo mě zná, ví že jsem tvrdila, že ne. KECY zlatíčka :)) Šlo mi o počáteční anonymitu a nespojování s "ní" - dobrou, milou a hodnou "AK".
Jednu dobu jsem se starala o účet (klikala jsem RB) jedné naší drahé ex-moderátorce (nechci a nebudu jmenovat, protože ji mám ráda a nechci jí působit potíže). A ono.. kdo by "nešmejdil", že? A víte, co se člověk při šmejdění dozví? :) Že ono se přes odkaz DALO dostat i na stránku jako Historie pasů. (Už nedá, což změnili po onom "odhalení".)

A co následuje při takovém šmejdění? Taková krásnou, dlouho tutlaná věc... moderátoři DOSTÁVAJÍ odměny za moderování v PASECH (Doslova šlo o "Dar Moderování" 10 pasů).
Upřímně se divím, že mají moderátoři tu sebeúctu na to, aby lhali, že nic nedostávají, aby zapírali, že je jim jejich práce placená..
Schvaluji, že se jim vyplácí odměny v pasech, či možná božanech, divokých(?).. ale proč to tutláte?! Kdyby se to řeklo hned na začátku celého Howrse, bralo by se to jako samozřejmost... Ale takhle..?
Je to ubohost nám lhát. Je ubohost říkat, že ty odměny nemáte..
Nemám nic proti systému, a ani nic proti moderátorům, už jako "autoritě" (kterou na CZ ani mnohdy nejsou..) a ani proti lidem..

Smažte si mě, zabanujte si mě, dejte mi BAN na IP. Za pravdu se přece každý zlobí, že? :) Nepochybuji, že to popřete a uděláte ze mě lháře... ale kdo uvěří lidem, kteří lžou "do očí"? Stejně mě tak či tak potrestáte, což je také vtipná část... řekni pravdu, dostaneš trest. Lez Ubisoftu do zadku.. a budou Tě milovat.

Ale nejsem sama, kdo tohle ví.. nejsem sama, kdo tímhle opovrhuje... a nejsem sama, kdo si uvědomí pravou politiku Ubisoftu/Owlientu. Nic jiného než tahání peněz z nás to není. Peníze za pasy vystačí na platy zaměstnancům XY let dopředu.. a přesto chtějí víc..
Fuj...

S tímto se s Vámi všemi tady loučím.. hra byla jedu dobu fajn... teď je tady komunita na nic :)
Kdo by si chtěl o tomto podiskutovat, může mi napsat na mail: HeaRTlessHowrse@seznam.cz

Přeji všem příjemnou hru.. obzvláště Ubisoftu :)
Hεaятlεss

1 2   »