Právě probíhající akce na Howrse: Důl Elementálů+ Všechny akce
Právě probíhající soutěž: Zatím žádná+ Všechny soutěže
Přehled českých výtvorů v KP!
Chat s adminkami
• Bleskovky a informace, co na webu nenajdete - sledujte nás na Facebooku!
• Anketa - VIP vs. Pegasus
Podvodné stránky - nenaleťte!+ Více novinek

Léto je tady!

http://howrse.jecool.net/gallery/av_diskuze3.png

Léto je tady! Zmrzlina, prázdniny nebo třeba válení u bazénu? To všechno neodmyslitelně patří k létu. Na léto máme, asi každý jiný názor. Jiní ho milují, druzí se ho jen snaží tiše přetrpět ve stínu. Jak jste na tom Vy a léto? Máte už nějaké plány na prázdniny, nebo třeba nějaké vzpomínky z minulého roku? Sem s nimi! Tohle téma je jen a jen pro Vás.

Artistic - Summer Wallpapers and Backgrounds ID : 512209Léto. Ach jak já tohle období miluju a zárověň nenávidím. Přicházející léto znamená prázniny, válení u bazénu a opalování. Na druhou stranu je to nepředstavitelné smažení se ve třídě, kde je vydýchaný vzduch a 35°C. Pokud si chci zajezdit na koni, tak musím vstávat v půl 5 ráno, abych jezdila tak od půl 6 do 7, nebo potom jezdit až od 9 hodin večer, kdy to tak nepraží. Naopak kladem léta je například to, že nemusíte být nabaleni v několika vrstvách, které vás třeba i omezují v pohybu. V létě navíc máte mnohem více možností využití vašeho volného času. Ať už se někteří připravují na jezdeckou sezonu a zavody, tak se můžete jít válet k bazénu, či rybníku. Zmrzlina, či ledová tříšť také nejsou slova, nám neznámá.

A co letošní prázdniny? Pro některé jedny z mnoha, pro jiné, jako například já, jsou to poslední prázdniny, než nastoupím na střední školu. Znamená to, že je to takové loučení s lidmi, které znám za svůj dosavadní život. Je to zároveň smutné, ale zároveň i šťastné, protože každého z nás čeká nový začátek. Nicméně moje plány na léto nejsou jen kamarádi. Chci jim sice věnovat nějaký čas, ale čím dříve se od toho všeho odpoutám, tím snazší pak bude se rozloučit. Takže svou hlavu v létě hodlám zaměstnávat hlavně dvěmi věcmi. Koně a focení. Určitě chci za prázniny stihnout nějaké to plavení, či celovíkendový vandr a později i nějaká soustředění ( hlavně asi na dráze Extreme Trail) a když se povede, tak snad i nějaké závody. No a mezi koňma focení! Objíždět nějaké hobby závody, nebo oficka a něco pofotit a pak nafotit i nějakou tu přírodu a jiné...Zdá se, že na léto toho moc nemám, ale tímhle se zvládnu zabavit na celé przdniny. A pak se pomalu připravovat na střední! :D

A co vy? Jaké jsou Vaše plány? Poděl se s námi! :)

Přidat komentář

Autor:

Text:

:) ;) B) :( :'( :P :D XD *yes* *no* :* :[ :-/ :O
Velké množství smajlíků či pouze smajlíky do komentářů nepatří!

Opište tento text: CAPTCHA

Komentáře

40)  winxlayla  [27. 07. 2014 | 12:52]

Tak, co nevidět by měla přijet mamka a pojedeme na letní jezdecký kurz za mojí milovanou Akčou :D. Už se na ní strašně těším... A pak zase na soustředko, budou tam kamarádky ze školy :D. Ještě bych mohla naplánovat s Markétou, že bych byla třeba na 2 dny já u nich a pak by zase Markéta byla u nás :D.

39)  Hellian  [16. 07. 2014 | 16:11]

já možná půjdu v pátek na koupák:D

38)  Tery  [15. 07. 2014 | 21:56]

PonkaJá budu většinu času na koupáku a u moře taky se budu válet ve svích TVD knížkách a u Brava ... Pojedu se podívat do ejsné stáje začnu totiž jezdit na koni... A budu se připravovat na 7. třídu musím si vybrat 2. jazyk . A taky budu přepíšlet co se změní ve škole a jaké to budu bez naší kamarádky .. Tak toho mám hodně můžeš být ráda že máš jen tohle...

Ponka

A přeji všem krásné prázdniny

37)  šušínek6  [08. 07. 2014 | 22:57]

No já se věnuji své klisničce , jinak za týden jedu na výstavu koní Royal weslh , týden potom bych se měla vydat na koňský tábor k alici machové , jezdím tam každý rok a je to ta super :D no a pak jsem se chtěla vydat do prahy , a na poslendí týden mám na ranchi kam chodím domluvený příměstský tábor , sice nebudu asi moc jezdit protože to bude pro ty děti co tam přijedou a nechodí na ranch a skoro nic nebo nic neumí nrozdíl od nás ale na hry se těším , to je moje :D:D

36)  Markéta Kocourová  [08. 07. 2014 | 19:16]

No tak já už přes 2 týdny v kuse chodím ke koním na půl 9 a vracím se večer v 7, takže já myslím že mi to vydrží až do konce prázdnin :D

35)  jerri  [06. 07. 2014 | 15:51]

já zítra tedy 7.7.-14.7. pojedu na tábor! apk asi buddu chodit na koupák a taky na 1 týden pojedu do prahy za tetou! a ...;););)miluju léto a co vy?

34)  Elii  [05. 07. 2014 | 15:43]

EliiJá budu pravděpodobně jezdit na menší výlety s rodinou, pak týdenní soustředění a ke konci prázdnin 3 denní výlet do Vídně (ve které se budu snažit něco málo vyfotit a pak to možná pošlu tady na web) :)
PS: přeji hodně úspěchů jak v soutěžích tak na střední ;)

33)  Sabeth  [04. 07. 2014 | 14:41]

Já sice nenastupuju na středná, ale na gympl jo. Mám trach, o prázdninách jsm pořád pryč takže si ani neužiju kamarádky...:(

32)  DSKKJd  [03. 07. 2014 | 18:39]

A CO VÝLETY?

31)  anet  [03. 07. 2014 | 13:53]

anet7Já pojedu 7. července s BFF na tábor, už se strašně těším!Už tam jezdím asi 4 roky.:D Je tam velká prča, kluci nás tam topí!:*:):P:D A pak pojedu ještě do Německa za babi a dědu.;)B)

30)  Kate71  [26. 06. 2014 | 21:39]

Oprava:
To potom a ti smajlíci nakonci tam nepatří omyl:-D

29)  Kate71  [26. 06. 2014 | 21:38]

Ahoj,
Hmm, tak na prázdniny se moc těším:-)
minulou něděli nás navštívil nový přírustek... malý hřebeček mé klisny elizabeth jménem monty. Tak jak se asi těší na prázdniny?
jinak já a moje plány:
22.7 2014 jedu v přítelem do norska a moc se teším:-)
4.8 2014jedeme celá rodina do Chorvatska
A na konec 12.8 2014 jedeme k moři (já, mamka,taďka, sestra, přítel,) bohužel nevím kam je to překvapení:-D
tak co vy a prázdniny?
Potom :D:D

28)  Mars_327  [26. 06. 2014 | 06:33]

Mars327Tak já se také přidám do diskuze... První týden prázdninách bych měla jet se svou rodinou (resp. mamkou, taťkou a ml. bratrem) na chatu do Liberce. Další týden bych měla jet spolu s mamkou a babičkou za strejdou do Rakouska a hned poté za svými bratranci do Prahy. Mezi nějaké akce se vtěsnal i anglický tábor, který pořádá naše škola (a na který se těším asi nejméně). Také pojedu s rodinou do jižních Čech na dovolenou. Někdy v srpnu pojedu se svo kamarádkou do vesnice poblíž Pardubic k její babičce. Ke konci prázdnin budu trávit čas se svou bývalou kamarádkou a budeme společně slavit narozeniny (má je jen o 4 dny dříve než já). To se zrovna moc nechce, protože mám s tou "kamarádkou" menší konflikty. Po prázdninách se naše třída rozejde a půjdeme na gymply (skoro všichni). Já jdu se svou super kámoškou na stejný gympl, takže se strašně těším (už kvůli oněm konfliktům s nekamarádkou). Omlouvám se za rozvádění mého programu o prázdninách až do detailů... Krásné prázdniny (a lepší než ty mé) všem přeje Mars:)

27)  Louji  [25. 06. 2014 | 23:02]

Ahoj
Já o prázdninách budu hlavně trávit čas s přítelem a kamarády, možná nějaká ta dovča s našima. Samozřejmě koně, koně a ještě jednou koně. Co by mi na to Borek řek? Jinak, dostala jsem, ne, koupila jsem si a rodiče trochu přispěli, grafický tablet. Taková odměna za maturity=D
Jinak, mal, taky jdu na veterinu, ale do zahraničí. Bude to bezva, protože tam jede i Martin(můj přítel) a budem tam mít vlastní byteček:* Jinak, nevíte, za kolik se dá koupit letenka z New Yorku do Čech? Abych Borka navštěvovala. Třeba máte někdo nějakou známost...

26)  hříbátko7  [25. 06. 2014 | 20:09]

Tak já o prázdninách budu doma jen jeden týden. 8.7 jedem do prahy(bydlím na jížní moravě) potom na tábor, na chatu, a do afriky:-D
Kdyby sestra nemusela 7.7 k zubaři kvůli rovnátkům prakticky bych nebyla doma vůbec:-D

A to nejlepší na konec- když budu mít na vysvědčení vyznamenání =což mít budu:-)
Dostanu graf. tablet tak doufám že do 8.7 dorazí:-)

25)  Jezevčík11  [24. 06. 2014 | 16:52]

Jezevcik11Hned tuto sobotu jedu na skautský tábor - moc se tam těším!:) Pak jedeme ještě někam na dovču s rodičema. Celkově ale léto nemám moc v oblibě. Dokážu se spálit, i když slunce ani moc nesvítí. Nepomáhají mi ani krémy padesátky a jsou to asi 2 týdny, co jsem po víkendu měla úžeh.:-/ Vím, jsem divná, ale na bazény nechodím - max. 1 do roka. Radši jsem pěkně ve stínku.:D

24)  Hade-s  [24. 06. 2014 | 14:57]

HadesMalina- To určitě zvládneš :D Ze mě zase bude grafik :D

23)  zelí  [23. 06. 2014 | 20:08]

Hmm, tenhle rok už moře vypadalo celkem slibně a zase nic:(. U moře jsem totiž ještě nikdy nebyla tak snad příští rok. No uvidíme:O. Jinak už se těším na prázdniny 2015 konečně vypadnu ze základky (už mně to tam nebaví o známky nejde ty jsou většinou v rozmezí 1-2)*yes* .

22)  Malina  [22. 06. 2014 | 19:28]

MalinaHade: Děkuju :) Budu potřebovat :D Jinak jdu na veterinu :D Malinka chce léčit zvířátka :D. Tak doufejme že to budu zvládat :D Není to zrovna lehká skola :)
Jinak vám ostatním závidím dovolenou u moře :) mě čekají treninky na koních ale zase mi budou odměnou snad nejake závody :)

21)  Hade-s  [22. 06. 2014 | 15:05]

Hades*Malina*-Tobě taky moc štěstí, a vykročení v září tou správnou nohou! Kam vůbec jdeš? :)
A s tím kolektivem jsem to taky neměla ideální :/ Ale stejně se mi po těch pár lidech bude stýskat ;(
Subtrop- Yop, Křeček je nejlepší :* Na toho se taky nejvíc těším (dobrá těším se na všechny ale na něj nejvíc) *yes*

1 2   »