Právě probíhající akce na Howrse: Důl Elementálů+ Všechny akce
Právě probíhající soutěž: Zatím žádná+ Všechny soutěže
Přehled českých výtvorů v KP!
Chat s adminkami
• Bleskovky a informace, co na webu nenajdete - sledujte nás na Facebooku!
• Anketa - VIP vs. Pegasus
Podvodné stránky - nenaleťte!+ Více novinek

Čerstvá krev :)

/gallery/av_admin3.png

Možná jste si všimli nedávného náboru nových adminů na naše fanstránky. Ptáte se, jak to dopadlo?

Zájemců bylo opravdu hodně a chtěly bychom Vám moc poděkovat. Těší nás, že máme tolik příznivců a je nám líto, že jsme musely většinu odmítnout. Nicméně naše hledání bylo velmi úspěšné - máme v týmu hned několik přírůstků.

 

Tímto bych mezi námi chtěla srdečně přivítat dvě nové adminky *Malinu* a Kaisu! Zároveň s nimi vítám i zkušební adminy: Černá podkova, gregfrank, jura24, Nayira a Wewik!

 

Za celý tým Vám přeji, aby se Vám tu líbilo a měli jste spousty nápadů na články a vylepšení ;).


Co je to zkušební admin? Jelikož se nám zamlouvalo vícero přihlášek, rozhodly jsme se vzít více zájemců na zkušební dobu - dle jejich přičinění se pak rozhodneme, zda má cenu si je v týmu nechávat :). Stejně tak to slouží pro ně jako nahlédnutí do chodu webu a potřebného úsilí pro jeho udržování :).


Články o nových adminkách naleznete v sekci Admini, o "zkušminech" je pár řádků níže.

 

Černá podkova

Ahoj,
takže pár slov o mně. Jmenuji se Barbora je mi 11 let. Jako každý druhý na howrse miluju koně, ale nejezdím, není kde. Jinak v mém reálném životě jsem zaznamenala pouze pár úspěchů. Ten nejlepší je asi úspěšné složení přijímacích zkoušek na gymnázium z páté třídy. Jinak můj život není moc zajímavý. Na howrse mě najdete jako Černou podkovu. Patřím mezi pár lidí, kteří dělají na howrse grafiku. Tu dělám už skoro 2,5 roku. Dělám ji v Photoshopu CS6. To asi vše, víc o mně vědět nemusíte ;)

 

gregfrank

Ahojte :-)

Nejdřív bych asi řekl, že jsem kluk. Mám rád koně a sem tam i jezdím. V zimě jezdím na snowboardu, a když není sníh vždycky se najde něco, co se dá dělat. :-) (hlavně fotbal a florbal)

Když na mě padne opravdu velká nuda, začnu si kreslit.

Když jsem naprosto odříznutý od světa, čtu si.

Rád chodím ven s přáteli a jen se tak toulám. Sestra má zrcadlovku, foťák, a tak sem tam i fotím.

Moji osobu bych popsal asi jako optimistu s velkou fantazií, která není vždy přínosem. Rád si povídám s lidmi a brouzdám po internetu.

Bydlím ve Slezsku a studuju na gymnáziu. Je mi patnáct. Jak už jsem zmínil mám sestru. Doma chovám už třetím rokem želvu a stále si nejsem jistý jestli je to kluk nebo holka. :-)

 

Nayira

Přezdívky: Nay, Aniee, Ann

Pohlaví: Žena

Věk: 13

Bydliště: Jihomoravský kraj

 

Howrse

Hraji českou verzi Howrse pod nickem Nayira, ale dříve jste mě mohli na Howrse znát jako Anitt12. K Howrse jsem se dostala přes kamarádku (která již nehraje). Z počátku mě hra moc nebavila, pak jsem ale objevila grafiku a díky ní se ze mě stal závislák.

 

Zájmy

Hudba - poslouchání, zpěv, klavír, kytara, kreslení, malování, psaní, fotografování, grafika, Howrse, chození ven s hafíkem, zvířata... a další. :)

 

Oblíbené?...

Zmrzlina, Hudba (bez sluchátek ani na krok), čokoláda, TVD, Ian Somerhalder, knihy, spaní, déšť, klavír, Francie, angličtina, zvířátka, černá, bílá, fialová, růžová, skype, upíři, smajlíci,...

 

Neoblíbené?

Doktoři, zubaři, pavouci, hadi, škola,...

 

Hudba?

Skupiny:

- The Pretty Reckless, Plumb, Florence & The Machine, Within Temptation, Evanescence, The Script, Paramore, Green Day

Zpěváci:

- Ed Sheeran, P!nk, Adele, Kelly Clarkson, Sia....

 

 

Tak, to by bylo o mé osůbce asi všechno... zatím :)

 

Wewik

Predstaviť sa ... tento pojem pre mňa znamená povedať niečo o sebe, čiže by som aj mohla začať bez zbytočných kecov okolo. Moje meno je Veronika, ale volajú ma Wewik/Véčko. Venujem sa kresleniu a maľovaniu popri tom hrám basket a wolleyboom (jo je to volejbal :D ). Študujem bilingválne gymnázium zamerané na angličtinu a vyučovanie ako celok mám v španielčine. Milujem svojho priateľa, modrú farbu, červené vlásky a hudbu. Naopak, nenávidím zubárov, pavúky a tmu keď som sama doma. Vtedy si púšťam muziku 100% volume aby som sa nebála :DD Yup, I am retard xD Považujem sa za kamarátsky a ukecaný typ človeka, ktorý nezabúda a len tak ľahko neodpúšťa. Toť vše z mojej strany, prajem príjemné prezeranie tohto webu ^^

 

jura24

Pravé jméno: Rebeca
Přezdívka: Reb, Becca, Caroline a Car
Pohlaví: dívka
Věk: 13 let
Bydliště: Jižní Morava

Pár slov k mé osobě:
No tak kde začít .. Řekla bych, že jsem hodně vysmátý člověk (směji se snad všemu =D), snažím se být vždy milá a příjemná, ráda poznávám nové lidi, jsem trochu tvrdohlavá a (ne)normální teenager.
Mé záporné vlastnosti bych raději nezveřejňovala =D.

Mé zájmy:
Poslouchání hudby, mé kamarádky, dívání na filmy a seriály (především The Vampire Diaries =*), tanec, malování, sport - tenis, fotografování, nakupování, zvířata, ... a spoustu dalších věcí =).

Já a Howrse:
Na cz howrse se jmenuji jura24, na sk KeLLylů=D (účet mám po kamarádce) a na com verzi to je Dolly 1 (ale tam moc často nebývám).

Já a grafika:
Grafiku dělám ve spoustě programů - RealWorld Paint, PhotoFiltre a avatary dělám v PhotoScape.
Grafice se věnuji něco přes 1 rok. Z grafiky umím přepisovací/nepřepisovací prezentace, avatary (měnící i stálé) , nadpisky, oddělovače a kurzory.

Jak jsem již výše zmiňovala, tak naprosto miluji hudbu. Mé heslo je no music = no life.
Naprosto miluji ♥One Direction♥. Pak to jsou Rihanna, Ke$ha, Adele, Ellie Goulding, Macklemore, Bruno Mars, 30 Seconds To Mars, Olly Murs a P!nk.


To by nejspíš k mé nezajímavé osobě stačilo. =)

 

 

 

Přidat komentář

Autor:

Text:

:) ;) B) :( :'( :P :D XD *yes* *no* :* :[ :-/ :O
Velké množství smajlíků či pouze smajlíky do komentářů nepatří!

Opište tento text: CAPTCHA

Komentáře

29)  imascakova  [16. 09. 2013 | 17:10]

imascakovajura24: Prosím tě už to nerozebírej ;)

28)  AsDeeN  [16. 09. 2013 | 16:32]

AsDeeNLitchi: Pravdou je, že administrátorem může být kdokoliv. Pokud neumí grafiku, prostě ji nebude přidávat - výhodou však je ji ovládat.

27)  Litchi  [16. 09. 2013 | 15:10]

Ahoj, mám takový malý a zbytečný dotaz. Je pravda, že adminem může být jen člověk, který umí grafiku? Díky,
Litchi

26)  jura24  [15. 09. 2013 | 19:17]

jura24imascakova: Nechci to nějak rozebírat nebo tak, ale tím, že někdo chodí na gympl to určitě není. Já na gympl nechodím a přesto mě vzali (a to jsem byla opravdu hodně překvapená :D).
Záleží na tvých schopnostech, které máš (tím nechci nějak naznačit to, že bych byla něco extra, protože to určitě nejsem). Musíš je dobře podat a když to nevyjde, tak si z toho nic nedělej a jdi dál, říkej si, že příště to třeba vyjde ;).
Např. když jsem já psala svůj "životopis", tak jsem u toho strávila, asi něco okolo hodiny. Napsala jsem vše, co jsem považovala za důležité a jen odeslala. A na konec to vyšlo :).
Tím Ti chci říct, že nezáleží na tom, že Tě teď nevzali, ber to jako ponaučení. Příště už budeš vědět co a jak máš udělat, aby jsi docílila lepšího výsledku :). Proto Ti přeji hodně štěstí do budoucna.
Tvá ju24.:*

25)  Malina  [15. 09. 2013 | 15:03]

MalinaKdyž bude zase konkurz tak ano můžeš to zkusit znovu v tom ti nikdo nebrání :)

24)  zelí  [15. 09. 2013 | 14:38]

seasaMám otázečku,když mi to teď nevyšlo můžu skusit štěstí příště,nebo je vaše rohodnutí definitivní ?

23)  Podky  [15. 09. 2013 | 13:30]

PodkyNay: Až tak jsem to nemyslela, asi to špatně vyznělo :D Nevadí, jinak už toho necháme ;)
imascakova: Promiň. Jinak děkuji :)

22)  Nayira  [15. 09. 2013 | 12:49]

NayiraPodky: Nechci vytvářet spory, ale lidé co chodí na gymnázium neovládají skoro nic lépe než ti co chodí na základní školu. Pak jsou tu tací (třeba já), kteří si vybírali mezi gymnáziem a základkou (v podstatě to samé, ale nevím jak to od sebe rozlišit) a vybrali si základku (už jak kvůli větší zábavě, a také kvůli přátelům). Ale nebudeme to tady snad už dál rozvíjet. Takže, imascakova, máš a měla jsi úplně stejné šance jako jsme měli my (zk. admini), bohužel Ti to nevyšlo, ale máš a budeš mít šanci zase při dalším náboru. :D:) Já už se k této diskuzi nebudu vyjadřovat, takže... Tvá Nay :*

21)  imascakova  [15. 09. 2013 | 12:36]

imascakovaCernapodkova,Malina: Ničím si nepomáhám!Je snad něco špatného na tom že se slušně omluvím za to že jsem tak vyjela????? Mali díky za útěchu.Potkalo mě štěstí a řeklo mi uhni-je to můj případ. :( Hodně štěstí přeju Černé podkově jako zkušební admince.

20)  Podky  [15. 09. 2013 | 11:58]

Podkyimascakova: Protože gymnázisti přeci jenom ovládají některé věci lépe, ale tím, že někteří z nás chodí na gympl, to nebude. Dokáže to i normální člověk, ale tím, že se omlouváš tímhle si moc nepomůžeš ;)

19)  Malina  [14. 09. 2013 | 21:37]

Malinaimascakova> Opravdu nevím kde jsi přišla na to, že nabíraly osoby chodící na gymnázium. Copak ty nás znáš tak dobře, že víš kam chodíme na školy? To pochybuju. Takže tím to fakt není. A nechápu s čím máš takový problém? Ber to prostě sportovně. Třeba se ti poštěstí jindy :) Mali.

18)  Nayira  [14. 09. 2013 | 21:22]

Nayiraimascakova: O tom kdo chodí nebo nechodí na gymnázium to určitě není. Já třeba na gymnázium nechodím a též jsem zkušební adminka. Věř že s gymnáziem to nemá nic společného. Spíše se brali ohledy na pravopis, tak jak se člověk umí vyjádřit, co o sobě umí říct, jaký je a jakou má kreativitu... :) Zřejmě Ti něco z toho schází, jinak nevím v čem byl problém :) Tvá Nayira

17)  imascakova  [14. 09. 2013 | 20:54]

imascakovaAsDeeN: Mělo to být Dobrý jenže tam byla dvojtečka.No co až bude další konkurz tak to zase skusím ale všimla jsem si že si hodně vybíráte lidi který chodí na gymnázium...

16)  imascakova  [14. 09. 2013 | 20:53]

imascakovaAsDeeN:Dobrý,jo klídek.Nevím kam se ten email poděl ;)Vždy jsem si zašla na email a celý jsem si ho prošla.

15)  AsDeeN  [14. 09. 2013 | 08:53]

AsDeeNimascakova: Tak jsem se donutila zkontrolovat kvůli Tobě e-mail ještě jednou, když Kaise tvrdíš, že tam nic nemáš - to, že jsi si ho smazala nebo ti záhadně zmizel či já nevím co bohužel není náš problém, protože jak můžeš vidět tady (http://jyxo.info/uploads/0E/0e6bfdb56f1b3296c17175b72668dd4f7b317e15.png) my jsme si své odčinily. Co se týče toho vyjádření proč jsi nebyla vhodná: vybíraly jsme třeba dle toho co uživatelé o sobě dokázali napsat, čím zajímavější (delší) tím lepší. Každý to měl pojmout po svém. Další důvody jsou stylistika, vyjádření zájmu popř. i nápadů. Málo kdo se vyjádřil podle našich představ.

14)  imascakova  [14. 09. 2013 | 08:23]

imascakovaKaisa: Né nic jsem tam neměla a navíc bych moc ráda věděla proč jsem byla nevhodnou kandidátkou. ;)

13)  Nayira  [13. 09. 2013 | 16:49]

NayiraNyanCat: Tak to mě těší :) Napiš na Howrse, pokecáme :D

12)  NyanCat  [13. 09. 2013 | 14:47]

Já a Nayira jedeme na stejné vlně :D Mám velmi podobné zájmy :3

11)  Sillia  [12. 09. 2013 | 20:58]

Tak moc gratuluji všem, co se dostali a zároveň vám přeji spoustu nápadů, kreativity a fantazie. Abych se přiznala, sama bych adminkou být nemohla, neměla bych na to dost nápadů a už vůbec ne umu, tudíž nejen gratuluji, ale i zdravě závidím všem, kteří si vysloužili toto čestné místo a přeji jim, aby je to i nadále bavilo.

10)  Kaisa  [12. 09. 2013 | 15:46]

Kaisaimascakova: Kontrolovala jsem na to na mailu, odpovídalo se všem přijatým i nepřijatým členům, nejspíše se ti musel e-mail někam zatoulat.

1 2   »